Copyright © 2013 MITOP, akciová společnost                  Zásady ochrany osobních údajů
Modification and photos by AHPC service | Design with Xara Web Designer.
VÝROBA TECHNICKÝCH TEXTILIÍ
Vyrábíme technické textilie vpichovanou a tkanou technologií. Šijeme technickou konfekci a vyrábíme polypropylenovou střiž.
JSME NA TRHU OD ROKU 1801
PRODUKTY PRODUKTY O FIRMĚ O FIRMĚ KONTAKTY KONTAKTY NAJDETE NÁS NAJDETE NÁS MITOPakciová společnost Mimoň
Divize FILTRAČNÍ TEXTILIE    Kontakty     Filtrace kapalin    Popis výrobků    Technická data Filtrace plynů    Popis výrobků    Technická data    Atmosferická filtrace a klimatizace    Popis výrobků    Technická data    Lakovací kabiny    Popis výrobků    Technická data Ostatní    Popis výrobků    Technická data Servis Filtrační elementy Antistatika
Filtrační elementy   Šijeme na zakázku filtrační hadice, kapsové filtry na odprášení (šesti, osmi, dvanáctikapsy, aj.), vaky do odsavačů (např. pro truhlářské dílny), speciální atypické kapsové filtry např. pro průmyslové vysavače. Dále jsme schopni dodat kromě metráží i formáty dle přání zákazníka (např. pro lakovací kabiny, kompresory, rozvaděče,…). Šijeme i filtrační hadice pro dmychadla, plachetky, anodové sáčky, filtrační sáčky na filtraci kapalin, aj. Také dodáváme filtrační kapsy pro klimatizace v rámečku (kov, plast), rámečkové filtry (Z-line), atd.
Filtrační hadice do tryskače
Filtrační pytel s těsněním
ZPRÁVY PRO AKCIONÁŘE ZPRÁVY PRO AKCIONÁŘE