Copyright © 2013 MITOP, akciová společnost                  Zásady ochrany osobních údajů
Modification and photos by AHPC service | Design with Xara Web Designer.
VÝROBA TECHNICKÝCH TEXTILIÍ
Vyrábíme technické textilie vpichovanou a tkanou technologií. Šijeme technickou konfekci a vyrábíme polypropylenovou střiž.
JSME NA TRHU OD ROKU 1801
PRODUKTY PRODUKTY O FIRMĚ O FIRMĚ KONTAKTY KONTAKTY NAJDETE NÁS NAJDETE NÁS MITOPakciová společnost Mimoň
Divize FILTRAČNÍ TEXTILIE    Kontakty     Filtrace kapalin    Popis výrobků    Technická data Filtrace plynů    Popis výrobků    Technická data    Atmosferická filtrace a klimatizace    Popis výrobků    Technická data    Lakovací kabiny    Popis výrobků    Technická data Ostatní    Popis výrobků    Technická data Servis Filtrační elementy Antistatika
Filtrace plynů   Pro účely filtrace plynů máme vyvinutou řadu filtračních materiálů FINET a TEOFIT . Jedná se o materiály, které jsou ze 100% polyesteru, 100% polypropylenu, Nomexu (aramid), vláken P 84 (polyimid) a dle požadavků zákazníka s antistatickou, oleofobní a hydrofobní úpravou. Použití konkrétních filtračních textilií závisí na druhu prachu, teplotě vzdušiny, zatížení filtru, vlhkosti prachu a provozních teplotách.   Stručná charakteristika materiálů: Všechny níže uvedené filtrační materiály jsou určené pro průmyslovou filtraci plynů, je možné je regenerovat zpětným proplachem vzduchu, příp. tlakovým vzduchem (puls-jet). Materiály mají vstupní stranu upravenou natavením, příp. kalandrováním. Máte-li zájem o další informace k našim výrobkům, kontaktujte, prosím, naše obchodní oddělení na e-mailové adrese filtrace@mitop.cz.
Filtrační šestikapsa z materiálu odolného proti propálení
Filtrační hadice puls-jet
Kapsová filtrační vložka
ZPRÁVY PRO AKCIONÁŘE ZPRÁVY PRO AKCIONÁŘE