Copyright © 2013 MITOP, akciová společnost                  Zásady ochrany osobních údajů
Modification and photos by AHPC service | Design with Xara Web Designer.
VÝROBA TECHNICKÝCH TEXTILIÍ
Vyrábíme technické textilie vpichovanou a tkanou technologií. Šijeme technickou konfekci a vyrábíme polypropylenovou střiž.
JSME NA TRHU OD ROKU 1801
PRODUKTY PRODUKTY O FIRMĚ O FIRMĚ KONTAKTY KONTAKTY NAJDETE NÁS NAJDETE NÁS MITOPakciová společnost Mimoň
Divize FILTRAČNÍ TEXTILIE    Kontakty     Filtrace kapalin    Popis výrobků    Technická data Filtrace plynů    Popis výrobků    Technická data    Atmosferická filtrace a klimatizace    Popis výrobků    Technická data    Lakovací kabiny    Popis výrobků    Technická data Ostatní    Popis výrobků    Technická data Servis Filtrační elementy Antistatika
Vyrábíme a dodáváme  technické filtrační textilie pro kapalinovou filtraci, pro průmyslovou filtraci vzduchu, pro atmosférickou filtraci vzduchu, pro lakovací kabiny..............   Jedná se převážně o textilie ze syntetických vláken (např. polypropylenu, polyesteru, polyamidu, Nomexu, Kevlaru, P 84, apod.) v závislosti na podmínkách prostředí filtrace. Výrobky jsou zpracovávány vpichovanou technologií, zpravidla kombinovanou s dalším textilním útvarem podle podmínek použití.   Většina výroby filtračních textilií je dále konfekčně zpracovávána ve tvarovaném provedení (filtrační hadice, filtrační kapsy, filtrační vložky) podle použitého filtračního systému (napr. v kovohutích, v průmyslu stavebních hmot, dřevozpracujícím nebo potravinářském průmyslu apod.) nebo případně dodávky v metráži.         
ZPRÁVY PRO AKCIONÁŘE ZPRÁVY PRO AKCIONÁŘE